Karol Mets põhjustas 89. minutil penalti, mis maksis koduklubile võidu

Karol Mets
Karol Mets Foto: Raul Mee

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Mets tekitas Stockholmi AIK ja Malmö FFi vahelises mängus 89. minutil penalti, mis maksis tema koduklubile kolm võidupunkti.

AIK ridades täismängu kirja saanud Mets kukutas Jo Inge Bergeti enda karistusalas kontrarünnaku järel ning teenis keelatud võtte kasutamise eest ka kollase kaardi. Malmö ei jätnud avanenud võimalust kasutamata ning Isaac Thelin tõi 90.minutil tabloole seisuks 2:2. Seejuures mängis AIK viimase 20 minutiga maha kaheväravalise eduseisu.

70. minutil oli Thelin juba penaltiga korra eksinud, kuid jätkuolukorras suunas Berget palli siiski väravasse.

AIK väravate eest kandsid hoolt Sebastian Larsson ja Bilal Hussein.

AIKl on nelja vooru järel tabelis kaks võitu, viik ja kaotus, millega paiknetakse teisel tabelireal.