Kalev/Cramo eelmise hooaja üks liidreid liitub Riia VEFiga

Aigars Škele (vasakul), Sander Raieste (keskel) ja Martin Paasoja (paremal) FOTO: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal BC Kalev/Cramos pallinud Aigars Škele naaseb tulevaks hooajaks kodumaale Lätti, liitudes Riia VEFiga.

«Aigarsist saab kindlasti üks meie rünnakuliidreid. Tema oskused ja ambitsioonikus aitavad meil mänge võita. Tema tugevus on olukordade loomine ja põrgatamine. Aigarsil on parajalt kogemust, mis teeb temast väga olulise lüli. Loodame, et aitame tal karjääris sammu edasi teha,» ütles VEFi peatreener Janis Gailitis klubi kodulehe vahendusel. 

Škele mängis samas satsis ka hooajal 2014/15. Kalev/Cramo aastale eelnes tal esimene välishooaeg, kuid Prantsusmaa kõrgliigasatsis Antibes Sharksis asjad eriti ei sujunud. Kodumaal on ta kuulnud ka Riia Baronsi, Jurmala, Valmiera ja Ventspilsi ridadesse. 

Mullu oli Škele Kalev/Cramos üks põhitegijaid. Eesti-Läti liigas jäi ta saagiks keskmiselt 11,09 punkti ja 4,5 resultatiivset söötu. VTB Ühisliigas olid samad näitajad 11,4 ja 3,9. Lisaks oli tagamees viimastes matšides liidrirollis ka Läti koondises.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"VEF Rīga" sastāvam pievienojas Aigars Šķēle! ⚫️⚪️🏀 • "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Aigars noteikti būs viens no mūsu uzbrukuma līderiem un ar savām prasmēm un ambīcijām palīdzēs uzvarēt spēles. Viņa spēcīgākās puses ir spēles veidošana un spēle ar bumbu. Aigaram ir solīda pieredze, domāju, ka viņš būs ļoti svarīgs spēlētājs, kā arī ceru, ka mēs palīdzēsim Aigaram spert soli uz augšu savā basketbolista karjerā nākotnē." • Aizvadītajā sezonā aizsargs pārstāvēja Tallinas "Kalev/Cramo", spēlējot gan VTB vienotajā basketbola līgā, gan Latvijas-Igaunijas basketbola līgā. Caurmērā Šķēle Latvijas-Igaunijas līgā izcēlās ar 11,1 punktu, 4,5 rezultatīvām piespēlēm un 2,8 bumbām zem groziem. VTB vienotajā līgā Šķēlem 11,8 punkti, 3,4 atlēkušās bumbas un 3,9 piespēles. • Šī Aigaram būs atgriešanās "VEF Rīga" rindās, kur aizsargs spēlēja arī 2014./2015. gada sezonā.

A post shared by VEF RĪGA (@vefriga) on

Tagasi üles
Back