Chelsea sai liigas tähtsa võidu

Christopher Krutto
Chelsea mängijad väravat tähistamas.
Chelsea mängijad väravat tähistamas. Foto: Matthew Childs/NMC Pool/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Londoni Chelsea koduväljakul kindla 3:0 võidu Watfordi üle.

Mängu esimene värav sündis 28. minutil, kui Chelsea poolkaitsja Ross Barkley andis hea söödu Olivier Giroudile, kes palli alla nurka lõi. Poolaja lõpus õnnestus Londoni klubil teenida penalti, mille Willian kindlalt realiseeris.

Mäng oli sellise seisuga juba lõppemas, kuid teise poolaja üleminutitel vormistas Barkley lõppseisuks 3:0.

Chelsea jaoks oli tegu tähtsa võiduga. Kaotuse korral oleks langetud viiendale kohale, mis jätaks klubi Meistrite liigast välja. Võitlus kolmanda ja neljanda koha eest on põnev. Leicesteril on 58 punkti, Chelseal 57 ja Manchester Unitedil 55 punkti. Kõigil on mängitud võrdne arv mänge.