Jarmo Jagomägi
, Reporter
SPALi poolkaitsja Georgi Tunjov.
SPALi poolkaitsja Georgi Tunjov. Foto: Kuvatõmmis videost.

Itaalia kõrgliigasse kuuluva SPALi ridades mängiv 19-aastane Georgi Tunjov sai Euroopa tippsarjas kirja neljanda matši.

Tunjov sekkus mängu 77. minutil. Selleks ajaks oli aga kohtumise saatus otsustatud, SPAL pidi võõral väljakul tunnistama Sampdoria 3:0 paremust. Kõik väravad löödi matši esimesel poolajal.

Tunjov tegi Itaalia liiga debüüdi 2019. aasta 15. detsembril AS Roma vastu. Kokku on ta nüüd SPALi eest platsile saanud neljas Itaalia kõrgliiga ja ühes karikasarja kohtumises. Neist viimases tegi ta AC Milani vastu kaasa kõik 90 minutit.

Tiimi seis pole aga kiita, SPAL on 30 liigamatšist kaotanud 21, viigistanud neli ja võitnud viis. 19 punktiga püsitakse viimasel kohal, tõenäoliselt langetakse tulevaks hooajaks aste madalamale.