Saaremaa Võrkpalliklubi jätkab kõrgel tasemel mängimist

Hetk märtsi alguses koroonaviiruse leviku alguses peetud vastuolulisest eurosarjamängust Saaremaa VK - Milano Powervolley. FOTO: Tairo Lutter/Postimees Grupp/scanpix Baltics

Saaremaa Võrkpalliklubi teatas, et jätkab kõrgel tasemel mängimist. Mäletatavasti on tegemist klubiga, kes sattus märtsikuus Milano klubiga peetud eurosarjamängu tõttu koroonaskandaali keskmesse.

«Möödunud hooaeg oli raske kogu maailma spordis, samuti ka meil. Seetõttu oli vahepeal jätkamine ka meie jaoks küsimärgi all ja ega keegi meist tea, mida toob järgnev hooaeg. Kuid igale langusele järgneb ükskord tõus,» teatas klubi mänedžer Hannes Sepp pressiteates.

«Möödunud periood oli keeruline kõigile ja on mõjutanud ka meie klubi presidenti Toivo Alti. Sellega seonduvalt astub Alt isiklikel põhjustel aktiivsest klubitööst ajutiselt eemale, kuid jääb endiselt klubiga seotuks. Klubi presidendi rolli täidab Toivo naasmiseni tema sugulane Ivar Alt, kes tagab juba sõlmitud toetuslepingute alusel ka klubile piisava eelarve, et klubi saaks seatud eesmärke täita.

Kes on treenerid ja millises koosseisus klubi uuel hooajal mängib, anname jooksvalt teada järgnevate nädalate jooksul. Rohkem infot juba lähipäevil.»

Tagasi üles
Back