Chelsea võttis liigas ülitähtsa võidu

Christopher Krutto
Christian Pulisic väravat tähistamas.
Christian Pulisic väravat tähistamas. Foto: Justin Tallis/NMC/Pool/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 34. voorus alistas Londoni Chelsea võõrsil 3:2 Crystal Palace'i.

Mängu esimese värava lõi juba 6. minutil Chelsea ründaja Olivier Giroud, kellele andis täpse söödu Willian. 27. minutil suurendas Christian Pulisic nende edu kaheväravaliseks, eeltöö tegi taas Willian. Palace suutis Wilfried Zaha kauglöögist poolajaks vähendada kaotusseisu üheväravaliseks.

Teisel poolajal mängu sekkunud Tammy Abraham lõi 71. minutil seisuks 3:1. Lõppseisu vormistas minut hiljem Palace'i ründaja Christian Benteke.

Chelsea sai liigatabelisse kirja tähtsad punktid. Hetkel ollakse kolmanda koha heitluses Leicester City ja Manchester Unitediga. Mängu vähem pidanud Londoni klubi rivaalidel on vastavalt kirjas 58 ja 55 punkti. Chelseal on tänase võiduga koos 60 silma.

Õhtu teises kohtumises alistas Watford 2:1 tabeli viimasel kohal asetseva Norwich City.

Täna kell 22.15 lähevad omavahel vastamisi Londoni Arsenal ja Leicester.