Saaremaa võrkpalliklubi sai paika kõige tähtsama pusletüki

Ioannis Kalmazidis.

FOTO: Tairo Lutter

Saaremaa Võrkpalliklubi andis ühismeedias teada, et meeskonna peatreenerina jätkab tuleval hooajal Ioannis Kalmazidis. 

Kreeka ja Rootsi passiga Kalmazidis asus saarlasi treenima jaanuaris, kui vahetas välja Urmas Tali. 

Kuidas sündis otsus jätkata Saaremaal, kuigi laual oli veel palju teisi ahvatlevaid pakkumisi?

Otsustasin jätkata Saaremaal eeskätt minu isikliku ja klubi sarnaste ambitsioonide tõttu. Ambitsioonid, unistused ja raske töö on minu jaoks väga olulised edu saavutamise koostisosad. Teiseks oli meil eelmisel perioodil väga lühike, kuid tõeliselt hea koostöö, mis kahjuks lõppes väga ootamatult. Muutusime iga nädalaga aina paremaks ja siis see lõppes liiga järsku. Meie töö jäi poolikuks, mida tahame üheskoos nüüd jätkata.

Millised on ootused uuele hooajale?

Järgmise hooaja ootused on kindlasti viia Saaremaa võrkpalliklubi taas Baltikumi tippu ja ka Euroopa karikavõistlustlustel järjest kõrgemale. Oleme klubi, mille eesmärk on alati kõrgeim positsioon.

Mis oleks sõnum fännidele?

Minu sõnum kõigile fännidele on see, et meie (juhatus, treenerid, mängijad ja teised meeskonna ümber olevad inimesed) anname alati endast 100% et olla võimalikult head ja seeläbi saaksime anda teile vastu häid emotsioone, mida te meile alati olete andnud. Ma soovin kõikidele fännidele head tervist ja ma juba ootame teiega kohtumist.

***

Saaremaa VK mänedžer Hannes Sepp ütles paar päeva tagasi Postimehele, et põhimõtteliselt on nende võistkond 90 protsendi ulatuses juba koos. «Lähima kuu jooksul tutvustame igal nädalal umbes kolme mängijat,» sõnas ta. 

Tagasi üles