Peatreenerist loobunud Levadia ei andnud Legionile võimalust

Toimetas Ville Arike
Levadia meeskond võid rõõmustada.
Levadia meeskond võid rõõmustada. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpalliliigas alistas FCI Levadia Lillekülas Legioni 4:0 ning Nõmme Kalju kodusel Hiiu staadionil Tallinna Kalevi 2:0.

Reedel peatreener Martin Reimiga töösuhte lõpetanud Levadiat juhendas kohusetäitjana Vladimir Vassiljev ja tegi seda edukalt. Juba paarikümne minutiga näitas tabloo Bogdan Vaštšuki ja Rasmus Peetsoni väravatest seisu 2:0. Teise poolaja alguses sahistas Gando võrku kolmandat korda ning lõpuminutitel lisas kauvlöögist iluvärava Juri Kolomojets.

Hiiul seadis Kalju lõppseisu tabloole juba vaheajavileks. 10. minutil avas skoori Kaspar Paur, 45. minutil lõi värava Vladislav Homutov. Teisel poolajal mänguseis ei muutunud.

Juhib 31 punktiga FC Flora. Talle järgnevad Kalju 25, Levadia 24, Paide linnameeskond 21, Viljandi Tulevik 18, Tartu Tammeka 14, FC Kuressaare 13, Narva Trans ja Legion 9 ning Kalev 8 punktiga.