Atalanta hoidis enne Juventusele löödud väravat palli... üle 8 minuti!

Toimetas Ville Arike
Duvan Zapata (nr 91) rõõmustab löödud värava üle.
Duvan Zapata (nr 91) rõõmustab löödud värava üle. Foto: Alberto Gandolfo/PACIFIC /SIPA/Alberto Gandolfo/PACIFIC /SIPA/Scanpix

Itaalia jalgpalliliiga vooru keskses mängus, kus Torino Juventus sai eile kodus Bergamo Atalanta vastu suurivaevu kätte 2:2 viigi, said külalised hakkama ühe uskumatu vägitükiga.

Ajalehe La Gazzetta dello Sport ajakirjanik Giuseppe Pastore säutsus Twitteris, et enne esimest väravat kontrollis Atalanta palli 8 minutit ja 11 sekundit! Selle aja jooksul ei suutnud Maurizio Sarri hoolealused Juventusest vastase väljakupoolel palli kordagi puudutada. Mõnel korral saadi seda teha oma väljakupoolel, kuid Bergamo mängijad said alati palli kohe enda valdusse tagasi. Kõige krooniks avas Duvan Zapata 16. minutil skoori.

Lõpuvileks säras tablool tulemus 2:2, Juventusele päästis viigi Cristiano Ronaldo poolt viimasel minutil realiseeritud penalti.

32 vooru järel on Juventusel 76, Rooma Laziol 68, Atalantal 67 punkti.