Manchester United tegi liigas dramaatilise viigi

Christopher Krutto
Mängijad palli eest heitlemas.
Mängijad palli eest heitlemas. Foto: CLIVE BRUNSKILL/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tegi Manchester United koduväljakul 2:2 viigi Southamptoniga.

Mängu avavärava lõi 12. minutil Stuart Armstrong, kes jäi karistusalas vabaks ja viis Southamptoni juhtima. Kaua nende edu siiski ei kestnud, sest juba 8 minutit hiljem skooris Marcus Rashford väljaku teises otsas. Läks veel kolm minutit ja Anthony Martial viis suurepärase väravaga punased kuradid juhtima.

Mäng oligi sellise seisuga juba lõppemas, kuid kuuendal üleminutil tõusis Southamptoni kangelaseks 87. minutil vahetusest sekkunud Michael Obafemi, kes nurgalöögist palli väravasse saatis ja meeskonnale viigipunkti päästis.

United hoiab liigas endiselt viiendat kohta, kuid heitlus kolmandale positsioonile on väga pingeline. Leicester Cityga ollakse kolm mängu enne hooaja lõppu võrdsetel punktidel ja kolmandat kohta hoidev Chelsea on vaid ühe silmaga Manchesteri klubist ees.