VIDEO ⟩ Kaitse-superstaaride käkid tõid Liverpoolile kolmanda kaotuse, City rekord libises käest

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Virgil van Dijk (mustas) vahetult enne saatuslikku eksimust.
Virgil van Dijk (mustas) vahetult enne saatuslikku eksimust. Foto: Glyn Kirk/NMC Pool / PA

Varakult Inglismaa jalgpalli kõrgliiga tiitli kindlustanud Liverpool on viimastes voorudes veidi järgi andnud. Eile hilisõhtul kaotati võõral väljakul 1:2 Londoni Arsenalile.

Külalised pääsesid kohtumist küll 20. minutil Sadio Mane väravast juhtima, ent 12 minutit hiljem viigistas Alexandre Lacazette. Kohtumise kõik tabamused sündisid avapoolajal, koduperemeestele kindlustas võidu Reiss Nelson 44. minutil.

Võib julgelt väita, et mõlemas Arsenali väravas oli oluline roll kahel Liverpooli tugitalal. Esimesel puhul eksis jämedalt maailma üheks paremaks keskkaitsjaks peetav Virgil van Dijk, teisel korral tippväravavaht Alisson.

Kõnekas on ka statistika. Liverpool valdas palli 69% mänguajast ning tegi 23 pealelööki Arsenali kolme vastu.

Vaata videost, mis juhtus:

Ühtlasi kadus viimased kaks mängu võiduta jäänud Liverpoolil võimalus püüda Manchester Cityle kuuluvat Premier League´i punktirekordit - 100. Kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu on neil koos 93 silma.