Flora sai Tallinna derbis viimaste minutite väravatest raske võidu

Christopher Krutto
FC Flora mängijad väravat tähistamas.
FC Flora mängijad väravat tähistamas. Foto: Brit Maria Tael / Eesti Jalgpalli Liit

Jalgpalli Premium liiga 13. voorus alistas FC Flora viimaste minutite väravatest 3:1 FCI Levadia ja jätkab kindlalt liidrina.

Mängu avavärava sündis 25. minutil, kui Flora ründaja Rauno Sappinen jäi kastis vabaks ja suunas väravasse Rauno Alliku tsenderduse. Loetud minutid enne poolaega sai Juri Kolomojets karistusala ääre pealt löögile ja viigistas seisu.

Mäng püsis pikalt viigiline ja kuigi mõlemal meeskonnal oli võimalusi, ei suudetud neid ära kasutada. 85. minutil avas Konstantin Vassiljevi osav sööt äärel ilusti Frank Liivaku, kelle madala tsenderduse suunas väravasse vahetusest sekkunud Mark Anders Lepik.

Sellega noor ründaja ei lõpetanud ja teisel üleminutil kasutas Lepik ära Levadia kaitseliini eksimuse ja vormistas lõppskooriks 3:1 Flora kasuks.

Flora hoiab tabelis kindlalt esimest kohta ja on lähimast jälitajast Nõmme Kaljust 6 punktiga ees. Levadia hoiab kolmandat kohta ja jääb Kaljust nelja silmaga maha.

Täna kell 19 lähevad vastamisi Tartu Tammeka ja Narva Trans.