N, 28.09.2023

Bö ja teised laskesuusatipud said oma tahtmise

Karl Juhkami
, reporter
Facebook
Comments
Johannes Thingnes Bö võib rõõmustada, sest supersprint kaotati järgmise hooaja kalendrist.
Johannes Thingnes Bö võib rõõmustada, sest supersprint kaotati järgmise hooaja kalendrist. Foto: Christian Einecke via www.imago-images.de/imago images/CEPix/Scanpix

Järgmise laskesuusahooaja lõppvaatusel Holmenkollenis pidid biatlonisõbrad esimest korda nägema uut ala ehk supersprinti, kuid Rahvusvaheline Laskesuusatamise Liit (IBU) on otsustanud oma esialgsest otsusest taganeda.

Uue hooaja esialgne kalender nägi ette, et MK-sarja viimasel etapil Norras Holmenkollenis tutvustatakse rahvale uut ala ehk supersprinti. Teisipäeval teatas IBU aga, et see plaan on praeguseks kalevi alla pandud. 

Kuigi paljud sporlased, eesotsas ala superstaari Johannes Thingnes Böga, tunnevad selle üle rõõmu, leidub ka neid, kes IBU otsust ei mõista. «Ma ei saa aru, miks nad praegu sellest otsusest taganevad. Leian, et see on ausalt öeldes natukene argpükslik otsus,» sõnas teine norralane Vetle Sjästad Christiansen kodumaa rahvusringhäälingule. «On kummaline, et alaliit ei soovi laskesuusatamist veelgi põnevamaks muuta.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles