FC Flora lõpetas väravavahiga lepingu

Toimetas Christopher Krutto
Copy
Richard Aland.
Richard Aland. Foto: Tairo Lutter

Jalgpalliklubi FC Flora andis teada, et lõpetas väravavaht Richard Alandiga esmaspäeval kahepoolsel kokkuleppel hooaja lõpuni kehtinud lepingu.

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt tunnistas, et lepingu lõpetamise algatas Aland. «Initsiatiiv lepingu lõpetamiseks tuli Richardilt. Mõistsime tema olukorda, arutasime läbi erinevad võimalused ja jõudsime üheskoos otsusele, et see on mõlemale osapoolele parim võimalus. Täname Richardit tema panuse eest klubi arengusse ja tulemustesse.»

Richard Aland loodab avaneval üleminekuturul teha karjääris järgmise sammu. «FC Floras sain väärt kogemuse mängides ja treenides Eesti tippklubis. Tänan klubi ja kõiki meeskonnakaaslasi, kellega nende aastate jooksul koos töötasime. Eraldi soovin tänada väravavahtide treener Aiko Orglat minule pühendatud aja ja tähelepanu eest. Soovin jätkata mängimist tipptasemel ja loodan, et peagi avanevas üleminkuaknas on minu jaoks uus väljakutse olemas.»

Richard Aland kaitses aastatel 2015 – 2017 ja 2019 – 2020 FC Flora esindusmeeskonna väravat Premium liigas 41-s mängus. Ta on Eesti meister 2015, 2017 ja 2019, Evald Tipneri karika võitja 2016 ja 2020 ning Superkarika võitja samuti aastatel 2016 ja 2020.

Tagasi üles