Georgi Tunjov jooksis taas Itaalia kõrgliigas väljakule

Toimetas Karl Juhkami
SPALi poolkaitsja Georgi Tunjov.
SPALi poolkaitsja Georgi Tunjov. Foto: Kuvatõmmis videost.

Eesti noortekoondislane Georgi Tunjov kuulus taas Itaalia jalgpalli kõrgliigas SPALi algrivistusse. Seekord sai poolkaitsja ennast proovile panna Verona Hellase vastu, kuid õnnetund oli karm. Eestlase leivaisa kaotas kohtumise 0:3.

Võõrustajad tegid sotid selgeks kärmelt, sest juba 11. minutiks oli Samuel Di Carmine peoperemehed 2:0 juhtima viinud. Teisel poolajal lisas Davide Faraoni veel ka kolmanda.

Algkoosseisu kuulunud Tunjov võeti puhkama 75. minutil. Eestlane sai mängu jooksul kahel korral ka oma karistuslöögioskusi näidata, kuid kummalgi puhul ta liiga ohtlikuks ei saanud.

Tunjov on tänavu Serie A-s platsil käinud nüüd üheksas mängus ning tal on vöö vahel 201 minutit. Lisaks sai ta kirja täismängu, kui jaanuari alguses mindi Itaalia karikasarja raames vastamisi AC Milaniga.