Ohutus ennekõike: Tartus peetavatele võrkpallikoondise mängudele publikut ei lubata
Võistkonnas väikesed muutused

Eesti võrkpallikoondis.

FOTO: Eesti Võrkpalli Liit

Seoses koroonaviiruse puhanguga Tartus otsustas Eesti Võrkpalli Liit sel nädalal Tartu Ülikooli spordihoones toimuvad kontrollkohtumised Lätiga pidada pealtvaatajateta.

Eesti mängib Avo Keele juhendatava Lätiga sel nädalal kolmel korral – 6., 7. ja 8. augustil. Publik on oodatud 6. augusti kohtumisele, mis peetakse Võru spordihoones algusega kell 18. Terviseameti soovituse kohaselt palume publikul mängule mitte kaasa võtta pasunaid, sest need võivad soodustada nakkuse levikut. Kõigil haigustunnustega inimestel palume mängule mitte tulla, seisab alaliidu pressiteates. 

Sel reedel ja laupäeval Tartus peetavad kohtumised on aga publikule suletud ja neid saab otsepildis jälgida Postimehe vahendusel. Pileti ostnud fännid saavad raha tagasi seitsme tööpäeva jooksul.

Võrreldes eelmisel nädalal Soomega peetud kohtumistega on meeskonnas mõned muudatused. Puudu on Soomes vigastada saanud Andrus Raadik, ent rivis on Martti Juhkami ja koondisega on liitunud ka Oliver Orav.

Järgmisel suvel toimuvate Euroopa meistrivõistluste ühe korraldajana on Eesti koha finaalturniiril taganud ja valikmänge pidama ei pea. Seega peetakse sel suvel vaid kontrollmänge.

Ajakava:

6.08 kell 18.00 Eesti–Läti (Võru spordikeskus) otsepilt Postimehes
7.08 kell 18.00 Eesti–Läti (Tartu Ülikooli spordihoone) otsepilt Postimehes
8.08 kell 16.00 Eesti–Läti (Tartu Ülikooli spordihoone) otsepilt Postimehes

Koondise koosseis mängudeks Lätiga:

Sidemängijad: Markkus Keel, Robert Viiber
Diagonaalründajad: Oliver Venno, Markus Uuskari, Taavi Nõmmistu, Oliver Orav
Nurgaründajad: Kristo Kollo, Rauno Tamme, Albert Hurt, Stefan Kaibald, Martti Juhkami
Temporündajad: Andri Aganits, Mart Naaber, Alex Saaremaa, Henri Treial
Liberod: Johan Vahter, Silver Maar
Peatreener Cedric Enard, abitreenerid Loïc Geiler ja Oliver Lüütsepp, ÜKE-treener Mirko Fasini, statistik Alar Rikberg, füsioterapeut Siret Kalbus, mänedžer Robin Ristmäe.

Tagasi üles
Back