Valanciunas säras üliolulises võidumängus, Wizards langes konkurentsist

Jonas Valanciunas palliga.
Jonas Valanciunas palliga. Foto: Pool/AFP

Korvpalliliigas NBA möödus järjekordne põnev mängude õhtu ning väärtusliku võidu korjas tänavuse hooaja suurüllataja Memphis Grizzlies, kes Jonas Valanciunase kaksikduubli toel alistas 121:92 Oklahoma City Thunderi.

Juba enne koroonaviirusest tekkinud mänguseisakut suutis paljude suureks üllatuseks Memphis Grizzlies hoida tugevas läänekonverentsis play-off  positsiooni. Küll pole neil NBA jätkumine Disney spordikompleksis väga õnnestunud, sest esimesest neljast kohtumisest tuli vastu võtta ainult kaotused.

Kõik muutus täna, kui viimaks saadi jagu Thunderi meeskonnast ja seda suhteliselt lihtsa vaevaga. Kui esimesel veerandi viimastel minutitel jäädi 19:37 kaotusseisu, siis pärast seda alustati kiiresti meeletut spurti.