Hooaega suurepäraselt alustanud Tulevikku on tabanud minimõõn

Henry Lääne
Pettunud Viljandi Tuleviku jalgpallur.
Pettunud Viljandi Tuleviku jalgpallur. Foto: Marko Saarm

Hooaega väga hästi alustanud Viljandi Tulevik teenis Eesti jalgpalli meistriliigas teise järjestikuse kaotuse, jäädes koduväljakul 0:2 alla Tallinna Legionile.

Pealinnaklubi nautis viimati võidurõõmu täpselt kuu aega tagasi, kuid suvise üleminekuakna jooksul tiimiga liitunud Nikita Andrejev näitas esimesel poolajal ilmekalt, miks on ta Legionile kasulik.

Esimest korda sahistas ründaja võrku 17. minutil, kui pääses Tuleviku väravavahi Karl-Romet Nõmmega silmitsi ning saatis nahkkera puurivahi selja taha. See oli Andrejevi 101. värav Eesti meistriliigas.

11 minutit hiljem tähistas Andrejev taas tabamust. Ta lõi peaga sisse Andrei Sidorenkovi antud nurgalöögi. Muide, avapoolaja teisel lisaminutil läks Sidorenkov lööma penaltit, kuid Nõmm tõrjus.