/nginx/o/2019/07/26/12404974t1h3a1e.jpg)
Täna loositi jalgpalli Meistrite liigas esimese eelringi võistluspaarid. Valitsev Eesti meister FC Flora võõrustab koduväljakul Leedu klubi FK Suduvat.
Täna loositi jalgpalli Meistrite liigas esimese eelringi võistluspaarid. Valitsev Eesti meister FC Flora võõrustab koduväljakul Leedu klubi FK Suduvat.
Tavalise kahe mängu asemel mängitakse tänavusel aastal eelringides vaid üks mängu ja esimesena loosikausist valitud meeskond saab koduväljaku eelise. Õnn naeratas seekord Flora õuel, kes saab mängu pidada kodusel Lilleküla staadionil.
Kõik mängud peetakse ilma pealtvaatajateta ja esimese eelringi mängud toimuvad 18. ja 19. augustil. Kummal päeval Flora mängib, ei ole veel selgunud
Hetkel Leedust tulevatele inimestele karantiininõuet ei kehti ja tõenäoliselt nakkuskordaja nii kõrgeks seal ei kerki, et ülejärgmisel nädalal toimuvat mängu kuidagi mõjutada saaks.
Ats Purje koduklubi Kups läheb vastamisi Ole Gunnar Solskjäri endise tööandja ja Erling Braut Haalandi kasvatajaklubi Moldega. Mäng peetakse Norras.
Eesti koondislase Ilja Antonovi koduklubi FC Ararat-Armenia võõrustab kodus Küprose meistrit AC Omoniat.