Isiklikule rekordile kuue meetriga alla jäänud Orel: treener ütles, et esimene aasta võibki tulemustes alla minna

27.03.2017. Tallinn. Kergejõustiku järelkasvutiimi üritus Tallinn Art Space galeriis. Vasakult teisest edasi Janek Õiglane, Taavi Tšernjavski, Anna-Maria Orel, Aet Laurik, Erich Teigamägi, Gerd Kanter, Kristjan Rahu. FOTO: EERO VABAMÄGI/POSTIMEES

FOTO: Eero Vabamägi / PM/SCANPIX BALTICS

Anna-Maria Orel krooniti eile naiste vasaraheites Eesti meistriks, kuid tulemus (63.29) jäi loodetust tagasihoidlikumaks. Eelmisel aastal kuus meetrit kaugemale heitnud Oreli sõnul on tagasihoidlikul esitusel objektiivsed põhjused.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Tulemusega ei jää rahule. Ma arvasin, et vorm on parem. Tegin 5. augustil ühe hea trenni ja seal lendas vasar üsna hästi. Aga tänavune aasta on üldse natuke raskelt möödunud. Olen teinud palju tehnilisi muutusi, aga kuna ma ei ole saanud oma treeninggrupiga koos olla, ei tunne ma end oma uues tehnikas kindlalt,» selgitas värske Eesti meister.

Eelmisel aastal 69.85 heitnud Orel vahetas talvel treenerit ning siirdus rootslasest juhendaja Stellan Kjellanderi juurest poolatar Malwina Wojtulewiczi käe alla. Paraku pole Eesti rekordinaine saanud koroonaviiruse tõttu uue grupiga soovitud määral koos olla. «Koroonaajal läksin enda treeninggrupist lahku. Praegu pole tagasi kokku saanud ja hetkel paistab, et olukord läheb nii Eestis kui ka Poolas taas hullemaks.

Tagasi üles
Back