Saaremaa võrkpalliklubi sai paika viimase pusletüki

Nikodem Krzysztof Wolanski.

FOTO: Saaremaa VK

Saaremaa võrkpalliklubi andis täna teada, et on löönud käed poolakast sidemängija Nikodem Krzysztof Wolanskiga (26).

«Olemegi jõudnud viimase mängija juurde, keda teile tutvustada. Nimelt oli meil puudu veel üks sidemängija ja nüüd on ta juba mitmeid päevi Saaremaal veetnud,» alustas Saaremaa võrkpalliklubi Wolanski tutvustamist.

Sidemängija puhul on tegu kogenud võrkpalluriga, kes on aastaid mänginud Poolas ja on esindanud ka Šveitsi ja Belgia klubisid. Lisaks on Wolanski mitmeid aastaid Poola noortekoondistesse kuulunud.

«Klubi ootab sidemängija positsioonil tugevat meeskonnasisest konkurentsi, mis viib kindlasti ka võistkonda edasi. Igatahes on meil nüüd kaks erinevat, kuid heal tasemel sidemängijat ja saab näha, kes neist rohkem treenerite usaldust võidab,» lisati sotsiaalmeedia vahendusel avaldatud teadaandes.

Kuidas on su karjäär siiani möödunud?

Neli hooaega olen ma mänginud Poola kõrgliigas, ühe hooaja Poola esiliigas ja ühe hooaja nii Belgias kui Šeitsis. Nendest aegadest on mul palju häid mälestusi ja olen kohtunud paljude toredate inimestega.

Mida pead enda tugevusteks võrkpalliväljakul?

Peale tõstmise ma ütleksin et serv, kaitse ja enesekindlus😊

Mis on sinu suurimad võrkpallialased saavutused?

Ma arvan, et 3. koht Poola Plusliga-s, ja 2. koht Belgia meistrivõistlustel. Samuti oli eriline tunne alustada Meistrite Liigas põhikoosseisus mänge.

Mida sa ootad uuelt hooajalt?

Ma soovin kõige rohkem, et meil on võimalik lõpetada hooaega ilma, et vahepeal oleksid koroona tõttu mängupausid.

Kas sa teadsid midagi meie klubist või mõnest oma uuest meeskonnakaaslasest ennem?

Ma olen veidi vaadanud eelmise hooaja mänge ja olen tähele pannud, et meeskonnal on palju fänne, mis teeb mind väga õnnelikuks. Ma tean, kes on Keith Pupart (ajast, mil ta mängis Poolas) ja ka Sauli Sinkkoneni vastu olen ma Belgias mänginud.

Tagasi üles
Back