Kaspar Treier ja Sassari andsid ülitugevale Milano meeskonnale kõva lahingu

Toimetas Ville Arike
Kaspar Treier (palliga) viskas Sassari eest peetud debüütmängus kuulsa Milano Armani vastu 6 punkti. Foto: Volker Danzer/Imago/hmb-media/ScanPix

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier liitus kahe hooaja vahel tugeva klubiga. See sai kinnitust esimeses hooajaeelses mängus, kus Sassari kaotas Milano Armanile 82:86. Treier pääses väljakule tosinaks minutiks ja viskas 6 punkti.

Tegemist on Sardiinia saarel Cagliaris, mille jalgpalliklubis mängib teatavasti Ragnar Klavan, peetava kolme meeskonna sõprusturniiriga, kus osaleb veel Veneetsia Umana Reyer. Sassari kui samuti Sardiinias asuv meeskond on võõrustaja rollis ning mängis Armani vastu enamiku ajast kui võrdne võrdsega.

Punkt-punkti mäng kestis algusest peale. Alles viimase veerandaja keskpaigas suutsid Milano pallurid tänu eksimatule tegutsemisele pääseda kuue punktiga ette ning Sassari järele enam ei jõudnudki. Külaliste kõrge klass pääses maksvusele.