Pettunud Kontaveit: sedasi üheksa geimi järjest kaotada on täielik katastroof (2)

Anett Kontaveit New Yorgis reketeid pakkima ei pea, sest juba järgmisel nädalal algab USA lahtised meistrivõistlused. Foto: Frank Franklin II/AP

Eesti esireket suutis esimest korda murda end Cincinnatis veerandfinaali, kus tuli mõõtu võtta kahekordse slämmiturniiri võitja Naomi Osakaga. Tituleeritud jaapanlanna vastu näitas ta väga visa võitlust, kuid seekord tuli ikkagi vastase 6:4, 2:6, 5:7 paremust tunnistada.

Kohtumine algas suurepäraselt ning Kontaveit oli esimesel servil eksimatu. Samuti toimis ka teine palling ning nõnda tekkis avasetis esimene võimalus servimurdeks eestlannal. Selle ta realiseeris esimesel võimalusel ning sammus esimese seti 6:4 võidu suunas.

«Eesmärk oligi iseenda mängu peale suruda, olla agressiivne ja proovida vältida tema jõulisi lööke,» selgitas Kontaveit, millise plaaniga ta tänasele kohtumisele vastu läks.