Pärnus selguvad motoringraja Eesti ja Balti meistrid

Pärnu tehnikaspordiklubi Vihur Motosport esinumber Mihkel Osula kihutab teist hooaega Ducatiga.  

FOTO: Rauno Kais

Sel nädalavahetusel, 5.-6. septembril toimub Pärnus Audruringil suur motoringraja Eesti ja Balti meistrivõistluste finaaletapp. Eesti meistrivõistluste arvestuses on seisud väga põnevad, kuna viimasel etapil on mängus topeltpunktid

Mitmetel sõitjatel ei ole hooaja esimesed etapid kõige paremini läinud. Näiteks valitsev Eesti meister klassis Superbike, Mihkel Osula (Ducati, Vihur Motosport) sai kahelt esimeselt etapilt küll soliidset punktilisa, kuid kolmandal etapil Bikerniekis tegi viimasel ringil sõiduvea ning kukkus poodiumikohale heideldes ega saanud üldse tulemust kirja. Eesti meistrivõistluste arvestuses on Osula hetkeseisuga viies, kuid finaaletapi topeltpunkte arvestades võib ta tõusta märksa kõrgemale, vahendab msport.ee.

Balti meistrivõistluste arvestuses hoiab Superbike’del Toomas Tomson (Suzuki, Biker 24 Motospordiklubi) aga leedulase Šarunas Pladase ja lätlase Sergey Panevini järel kolmandat kohta. Klassis Superstock 600 on Jaanus Saarmaal, kes Eesti MV arvestuses on hetkel kolmas, võimalik poodiumil kõrgemale tõusta. Kindlasti soovivad oma hetke neljandat kohta Eesti MV-l parandada Eero Pärm / Lauri Lipstok (Yamaha, Pärm Racing Team), kellel esimesed etapid väga hästi ei läinud, neist üks sõit tuli ka katkestada.

Laupäeval, 5. septembril toimub Audruringil treeningpäev ja õhtul kell 16:25 noorteklassi MiniGP võidusõit. Pühapäeval algavad treeningsõidud kell 10 ja kvalifikatsioonid kell 12. Esimese võistlussõidu start antakse kell 15:15. 

Tagasi üles
Back