Itaalia GP üllatuslik esikolmik tegi ühe soomlase üliõnnelikuks

Pierre Gasly ja AlphaTauri võidujuubeldused Monza ringrajal FOTO: ANTONIN VINCENT/imago images/Scanpix

Vormel 1 Itaalia GP esikolmik oli eriline, sest kõik sõitjad pääsesid oma karjääris F1 poodiumile alles teist korda. Erakordset poodiumit ilmestasid kihlveokontorite välja makstavad summad. Näiteks Soomes suurendas üks õnnelik oma mängu pandud raha 166 990-kordselt.

Pühapäeval Monza ringrajal toimunud vormel 1 etapil tõusis poodiumi kõige kõrgemale astmele prantslane Pierre Gasly (AlphaTauri), teine oli hispaanlane Carlos Sainz jr (McLaren) ja kolmas kanadalane Lance Stroll (Racing Point).

Soome kihlveokontori Veikkaus andmetel läks erakordne võit Tamperes elavale inimesele, kes panustas esikolmikule Gasly, Sainz, Stroll 20 eurosenti. Eripanusega võitis ta 33 398 eurot.

«Viimane sarnane võit pärines 2017. aasta juunist, kui Aserbaidžaani GP-l pääsesid poodiumile Daniel Ricciardo, Valtteri Bottas ja Lance Stroll. Toona oli sellise esikolmiku ennustamisel võimalik võita 63 567 eurot ning kolm mängijat panustasidki sellele 20 senti. Igaüks neist võitis 12 639 eurot,» meenutas Veikkausi esindaja Miikka Nurmi ajalugu.

Tagasi üles
Back