Kaotusseisust välja tulnud Serena Williams jõudis US Openil poolfinaali (1)

Christopher Krutto
Serena Williams konkureerib taaskordselt US Openi võidu nimel.
Serena Williams konkureerib taaskordselt US Openi võidu nimel. Foto: JASON SZENES/EPA

US Openil kuuel korral võidutsenud endine maailma esireket Serena Williams (WTA 8.) kindlustas tänavusel turniiril koha poolfinaalis.

Williams jäi veerandfinaalis bulgaarlanna Tsvetana Pironkova vastu kaotusseisu, kuid suutis sellest välja tulla ja teenida 4:6, 6:3, 6:2 võidu. Kusjuures Williams lõi mängu jooksul 20 ässa. Matš kestis kaks tundi ja 14 minutit.

Poolfinaalis kohtub Williams  Victoria Azarenkaga, kes alistas seisuga 6:0, 6:1 belglanna Elise Mertensi. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Anett Kontaveidi konkurentsist välja lülitanud Naomi Osaka ja Jennifer Brady.

Meeste üksikmängu turniiril on poolfinaalides lähevad vastamisi Daniil Medvedev ja Dominic Thiem ning Pablo Carrena Busta ja Alexander Zverev.