Varakult kaotusseisu jäänud Flora võttis lõpuks jõuga oma

Christopher Krutto
Flora mängijad väravat tähistamas.
Flora mängijad väravat tähistamas. Foto: Konstantin Sednev

Jalgpalli Premium liiga 20. vooru kohtumises suutis valitsev meister FC Flora võõrsil 4:1 alistada JK Tallinna Kalevi.

Kalev tegi mängule tugeva alguse ja pääses tänu Hannes Anieri 14. minuti väravale mängu juhtima. Esimene poolaeg lõppes võõrustajate eduga, kuid teisel poolajal pani Flora püsti väravatesaju.

46. minutil viigistas Martin Miller seisu ja 52. minutil viis Vladislav Kreida valitseva Eesti meistri juhtima. Mängu lõppseisu vormistas Flora ründaja Rauno Sappinen, kelle kaks hilist väravat kindlustasid liiga liidritele 4:1 võidu. Kusjuures Eesti koondist esindav Sappinen on löönud liigas 20 mänguga juba 21 väravat.

Flora jätkab tabelis kindlalt liidrina ja on 20 kohtumisega kogunud 55 punkti. Nende lähimaks jälitajaks on Paide Linnameeskond, kes on 19 mänguga kirja saanud 39 silma.

Kalev on jätkuvalt tabelis viimane, olles 20 mänguga kogunud vaid 9 punkti. Üheksandal kohal olevast Tallinna Legionist jäävad nad maha nelja punktiga.