Inglismaa kõrgliiga algas: Arsenal alistas kindlalt uustulnuka

Christopher Krutto
Pierre-Emerick Aubameyang enda hooaja esimest väravat löömas.
Pierre-Emerick Aubameyang enda hooaja esimest väravat löömas. Foto: Ben Stanstall / POOL/EPA

Täna tehakse algust Inglismaa jalgpalli kõrgliiga uue hooaja mängudega. Avamatšis alistas Londoni Arsenal kindlalt 3:0 linnarivaali Fulhami.

Mängu skoori avas juba 8. minutil Arsenali prantslasest ründaja Alexandre Lacazette, kes kasutas ära Fulhami karistusalas tekkinud segaduse ja saatis nahkkera võrku.

49. minutil suurendas võõrsil mänginud Arsenali edu värskelt tiimiga liitunud keskkaitsja Gabriel, kes toimetas Williani antud nurgalöögist palli peaga väravasse. Mängu lõppseisu vormistas 57. minutil Pierre-Emerick Aubameyang.

Täna peetakse Inglismaa kõrgliigas veel kolm mängu. Kell 17.00 võõrustab Crystal Palace Southamptonit, kell 19.30 läheb valitsev meister Liverpool kodus vastamisi liiga uustulnuka Leeds Unitediga ja õhtu viimases kohtumises kell 22.00 võtavad omavahel mõõtu West Ham United ja Newcastle.