Espanyoli imevõit Hispaanias – 4 minutiga 3 väravat!

Espanyoli mängijad
Espanyoli mängijad Foto: Goal.com

Hispaania karikavõistlustel oli Espanyol kodus kolmanda liiga klubi Mirandesi vastu veel viis minutit enne lõpuvilet 0:2 taga, kuid suutis mängu sellegipoolest võita.

Karikasarjas esmakordselt kaheksa parema hulka jõudnud Mirandes oli juba välja kukutanud nimekad Villarreali ja Racing Santanderi ning Alain Arroyo ja Pablo Infante väravatest mindi ka nüüd 2:0 ette.

Viis minutit enne lõppu suutis aga Vladimir Weiss kodumeeskonnale ühe tagasi lüüa. Vaid kaks minutit hiljem Rui Fonte juba viigistas ning kohe kasutas Joan Verdu ära kaitsjate eksimuse ja lõi Espanyoli võiduvärava.

Veerandfinaali korduskohtumine peetakse järgmisel nädalal Mirandesi kodustaadionil.