Klavan tegi hooaja avamatšis korraliku partii, kuid vahetati riskide vältimiseks pingile

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Ragnar Klavan (vasakul) matšis Sassuolo vastu.
Ragnar Klavan (vasakul) matšis Sassuolo vastu. Foto: ELISABETTA BARACCHI/EPA/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliiga hooaja avamatšis kuulus Ragnar Klavan Cagliari algkoosseisu, kuid vahetati poolajal pingile. Muretsemiseks siiski põhjust pole.

«Vahetasin Klavani välja painutajalihase venituse tõttu,» selgitas Cagliari peatreener Eusebio Di Francesco, et meie meest segas pisivigastus.

45 minuti jooksul sai Klavan oma tööga kenasti hakkama. 1:1 viigimängus Sassuologa löödi mõlemad väravad alles teise poolaja lõpus.

«Sarnaselt paarilisele [Sebastian Walukiewiczile] ei jäänud ta kordagi hätta, vaatamata sellel, et vastased olid kiiremad. Klavan lahendab raskeid olukordi väga rahulikult,» hindas cagliarinews24 eestlase panust «kuuega», mis oli tiimi üks tugevamaid.

Väga turvaliselt Klavan end siiski tunda ei saa, sest lähipäevil liitub võistkonnaga väga kogenud ja tugev keskkaitsja Diego Godin. 34-aastane uruguailane mängis pikalt Madridi Atleticos, mullu kaitses ta Milano Interi värve.

Järgmise kohtumise peab Cagliari 26. septembril kodus Rooma Lazio vastu.