E, 6.02.2023

Kalev/Cramo jõudis superkarikas esimesena veerandfinaali, Tartu Ülikool alustas kindla võiduga

Postimees Sport
Kalev/Cramo jõudis superkarikas esimesena veerandfinaali, Tartu Ülikool alustas kindla võiduga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rauno Nurger (palliga) vabaviskel.
Rauno Nurger (palliga) vabaviskel. Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

Korvpalli Paf Superkarikas mängiti kolmapäeval kaks kohtumist, kui BC Kalev/Cramo alistas teistkordselt Tartu Kalev/Estiko numbritega 94:68 ja jõudis esimese klubina veerandfinaali ning Tartu Ülikooli korvpallimeeskond võitis 1/8-finaali avamängus SK Nord Aid/Cramo meeskonda 101:62.

Gabriel Bealer viskas Kalev/Cramo eest 18 punkti ja võttis 9 lauapalli. Marcus Keene tõi 17 punkti, 4 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Rauno Nurger järgnes 15 punkti ja 8 lauapalliga. Indrek Sunelik sai kirja 11 ja Martin Dorbek 10 punkti ning 5 lauapalli, kirjutab Basket.ee.

Timo Eichfuss kerkis Kalev/Estiko parimaks 14 punktiga. Ott Toomsalu lisas 10 ning Jano Kunts 8 silma. Joosep Russak ja Artur Liiv viskasid võrdselt 7 punkti, kellest viimane sai kätte ka 10 lauapalli.

Tartu võidumängus Nord Aid/Cramo meeskonna üle kerkis parimaks William Rayman 18 punkti ja 7 lauapalliga. Robin Kivi kogus 16 ning Channel Banks 15 punkti. Tomas Balciunas järgnes 14 punkti ja 7 lauapalliga ning Patrik Saal sai kirja 12 silma.

Võõrustajate resultatiivseim oli Kristjan Keres 15 punktiga. Georg Kask tõi 13 ning Madis Vesker 12 punkti ja 6 lauapalli. Pärtel Julius Pluss viskas 10 punkti, võttis 4 lauapalli ja andis 3 korvisöötu.

Kui Tartu peaks teises kohtumises oma edu säilitama, siis tuleb neil veerandfinaalis vastamisi minna just BC Kalev/Cramoga. Korduskohtumine peetakse Tartus reedel, 25. septembril. 

Täna on karikavõistlustel kavas kaks kohtumist, kui G4S Noorteliiga võõrustab Audentese spordikeskuses Rakvere Tarva meeskonda ja TALTECH sõidab külla Kadrina Karudele. 

Märksõnad
Tagasi üles