Muljet avaldav statistika: Bayerni peatreeneril on nüüd klubiga rohkem tiitleid kui viike või kaotusi (1)

Henry Lääne
Müncheni Bayerni pallurid tähistamas Javi Martinezi (keskel) tabamust.
Müncheni Bayerni pallurid tähistamas Javi Martinezi (keskel) tabamust. Foto: LASZLO BALOGH/Pool via REUTERS

Müncheni Bayern alistas eile hilisõhtul jalgpalli UEFA superkarikas pärast lisaaega 2:1 Sevilla. Valitseva Meistrite liiga tšempioni peatreener Hansi Flick on nüüd klubiga võitnud tervelt neli tiitlit.

Jalgpallimaailmas eeldati, et Bayern pühib Euroopa liigas taas triumfeerinud Hispaania tiimiga põrandat, kuid hoopis Sevilla läks 13. minutil matši juhtima. Bayerni David Alaba tegi karistusalas vea ning kohtunik Anthony Taylor näitas penaltipunktile, kust Lucas Ocampos ei eksinud.

Bayern suutis seejärel tekitada mitu head väravavõimalust. Esmalt ei suutnud palli peaga võrku saata legendaarne Thomas Müller, mõned minutid hiljem raiskas veelgi parema šansi kaitsja Benjamin Pavard.