Treener pahandas ajaloolises matšis meeskonda alt vedanud eestlasega: ta käitus rumalalt

Henry Lääne
Joonas Tamm Desna särgiga.
Joonas Tamm Desna särgiga. Foto: FK Desna

Eesti jalgpallikoondislane Joonas Tamm teenis eile õhtul Euroopa liiga kolmandas eelringis kolme minutiga kaks kollast kaarti, kui tema leivaisa Desna kaotas 0:2 Wolfsburgile.

Kui võistkondi paberil kõrvutada, on Wolfsburgi koosseis selgelt nimekam ning edasipääsus ei pidanuks kahtlust olema. Bundesliga tiim haaraski 15. minutil juhtohjad, kui Renato Steffen mängis edasi Admir Mehmedi hea nurgalöögi ning poolkaitsja Josuha Guilavogui koksas palli paarilt meetrilt väravasse.

Ehkki Wolfsburg alustas väga hästi, ei suutnud nad initsiatiivi haarata. Pärast prantslase tabamust ei suudetud Desna väravale kuigi suurt ohtu kujutada.