K, 7.06.2023

Piltuudis ⟩ Eesti rallitalent tegi Soomes avarii ja pidi öö haiglas veetma

Postimees Sport
Facebook Twitter
Comments
Robert Virves
Robert Virves Foto: twitter.com

Eesti rallisõitjate Robert Virvese ja Sander Pruuli jaoks lõppes Soomes toimunud Pohjanmaa ralli nukralt, sest seitsmendal kiiruskatsel tuli võistlus avarii tõttu katkestada.

Eestlastega juhtus õnnetus, kus sisekurvist viskas kivi mehed õhku ja sealt edasi juba vastu puud. Kiiruskatse tuli peatada ja kiirabi viis meie mehed haiglasse kontrolli. Enne katkestamist oli Virves oma klassis kindlalt teisel kohal ning liider Sami Pajarist lahutas teda 13,8 sekundit.

Postimehele laekunud informatsiooni kohaselt pärast esimesi uuringuid ei ilmnenud mingeid tervisemuresid, kuid mehed jäid ööseks arstide valve alla. 

Laupäeva õhtul avaldas Virves, et Pruul sai haiglast välja, kuid tema pidi öö seal veetma. «Sander sai haiglast välja ja temaga on kõik õnneks okei. Minu uuringud olid ka korras, aga kere on haige, sest viimse hetkeni ei olnud ma valmis kokkupõrkeks,» kirjutas Virves.

«Sisekurvist tõstis kivi meil ühe külje õhku ja tundus tavaline moment olevat. Maandusime ratastele, aga juhtus see, et vasak esiratas maandus veidi kraavi või selle pervele ja edasi kiskus juba meid kraavi edasi, kuni ette jäi puu,» kirjeldas Saaremaalt pärit rallisõitja avariid.

«Algul tundus lihtsalt, et tõmbas veidi hinge kinni, aga kui autost välja tulin, siis sain aru, et alaseljas valu ja jalad võttis korra alt ära. Seepärast otsustati katse seisma jätta ja kiirabiga meid kontrolli viia. Mina pean ööseks jääma haiglasse järelvalve alla ja homme loodame juba koju saada,» lõpetas Virves pöördumise.

Kõigepealt suur tänu kõigile kes muretsete ja huvi tunnete! ? Sander sai haiglast välja ja temaga on kõik okei õnneks....

Posted by Robert Virves on Laupäev, 26. September 2020
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles