Jamie Vardy ja Leicester korraldasid Manchester Cityle tõelise õudusunenäo

Kohtumise sangariks kerkis ründetuus Jamie Vardy, kes lahkus Etihad Stadiumilt mängupalliga. Foto: Cath Ivill / POOL/EPA

Inglismaa kõrgliiga suursoosik Manchester City võõrustas kolmandas voorus Leicesteri meeskonda. Tulemust, mis neid ootas, ei osanud nad halvimas unenäos ka näha.

Kodumeeskonna jaoks sai kohtumine imelise alguse, aga see oli tõesti ainus rõõmuhetk kogu mängu jooksul. Esimese teravuse kasutas imeliselt neljandal minutil ära Riyad Mahrez, kes suurepäraselt otse õhust sooritatud löögiga omad juhtima viis. Näis, et täna on Pep Guardiola järjekordne võidukäik.

Leicesteri meestel oli sellest teine arvamus ning 37. minutil kinkis Kyle Walker neile ka võimaluse viigistamiseks. Inglismaa koondise äärekaitsja tõmbas karistusalas määruste vastaselt maha Jamie Vardy, kes asus ka enda teenitud penaltit lööma. Inglane ei väristanud ning seadis poolajapausiks tabloole viiginumbrid 1:1.