Henn rõõmustas, et Flora suutis ära kasutada Dinamo nõrkusehetki

Henry Lääne
FC Flora peatreener Jürgen Henn.
FC Flora peatreener Jürgen Henn. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpallimeister Tallinna Flora kaotas Euroopa liiga play-off'is 1:3 tugevale Horvaatia klubile Zagrebi Dinamo. Maarjamaa satsi peatreener Jürgen Henn sõnas Eesti žurnalistidele, et Flora tegi eurohooaja parima esituse.

Flora oli avapoolajal Dinamoga hädas ning pidi oma võrgust noppima kaks palli. Esmalt realiseeris Horvaatia kõrgliigas nelja kohtumisega neli väravat löönud Mario Gavranovic karistusalasse tulnud hea tsenderduse, tulistades 11. minutil palli peaga Matvei Igoneni selja taha.

Veerand tundi hiljem oli Arijan Ademi kord väravat tähistada. Bruno Petkovici kaval sööt mängis Flora kaitseliini olukorrast täielikult välja ning passi saanud Gavranovic lükkas nahkkera Ademile, kellel oli ülesanne suunata pall tühja võrku. Põhjamakedoonlane ei eksinud.