Eesti koondislase tabamus aitas koduklubi esmakordselt Soome karikavõitjaks

Toimetas Karl Juhkami
Pille Raadik
Pille Raadik Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpallikoondislaste Pille Raadiku ja Signy Aarna koduklubi Aland United krooniti Soome karikavõitjaks, finaalis alistati 2:1 TiPS-i naiskond.

Alandil kulus skoori avamiseks 19 minutit, kui Anni Miettunen keerutas nurgalöögi värava ette ja esimesena jõudis pallini Raadik, kes selle viielt meetrilt võrku lükkas. Pool tundi oli mängitud, kui Miettunen hea läbisöödu järel ise skoori kasvatas, vahendab Soccernet.ee.

Teist poolaega tuliselt alustanud TiPS suutis ühe värava kõigest minutiga tagasi lüüa, tabamus märgiti Alandi mängija omaväravaks. Enamaks aga suutelised ei oldud ning karikas rändab tänavu Ahvenamaale. Koos Raadikuga krooniti Alandi ridades võitjaks ka Signy Aarna, kes finaalis sekkus mängu teisel üleminutil.