Karel Voolaid: ma ei saa ju minna väljakule ja mängijaid õlgadest raputada (3)

Henry Lääne
Peatreener Karel Voolaid murelikult matši jälgimas.
Peatreener Karel Voolaid murelikult matši jälgimas. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Eesti meeste jalgpallikoondis lõi üle pika aja värava, ent nukral kolmapäeva õhtul tuli siiski tunnistada kodusel Lilleküla staadionil Leedu 3:1 paremust. Peatreener Karel Voolaid märkis, et kõik vastaste tabamused olid ennetatavad.

«Mängu alguse emotsioon ja tahe näitasid meie soovi võita. Mängus jääbki palju väikeste õnnestumiste taha. Meil on käsil pikk võiduta seeria. Eneseusk tuleb võitudest ja viikidest, näeme seda igal tasemel,» arutles juhendaja.

Tõsi ta on, Eesti alustas Leedu vastu tõepoolest hästi ning esimeste minutite jooksul oli meie lõunanaabrite lõunanaabritel keeruline palli hoida. Nahkkeraga tegutses enamasti Eesti, kuid minutite möödudes võtsid külalised juhtohjad üha rohkem enda kätte.