EMil maad kuulamas käinud Rammo: sain enda jaoks hea uudise

Postimees Sport
Copy
Karl-Martin Rammo
Karl-Martin Rammo Foto: Robert Hajduk - Shuttersail.com

Poolas Gdanskis lõppesid täna purjetamise olümpiaklassi Laser Standard Euroopa meistrivõistlused. Karl-Martin Rammole kuulub tiitlivõistluste 42. lõpptulemus.

Pühapäevast teisipäevani toimunud finaalsõitudes sai kuldgrupis seilanud Karl-Martin Rammo kirja 53., 18., 37., 47., 27. ja 38. tulemuse. European Trophy arvestuses, mis oli avatud kõigile riikidele, kuulub talle 126 mehe konkurentsis 48. koht.

«Täna oli võistluse lõpetuseks ka korralik merelt tuul koos kallutamisega. Sain kinnitust, et säärastes tingimustes pole mul kiirusega väga muresid, mis on hea teadmine koju kaasa võtta.

Võistlus oli minu jaoks emotsionaalselt raske. Tulin siia ilma korraliku ettevalmistuseta nii-öelda maad kuulama, et mis teised COVID-i jooksul teinud on. Hea uudis on see, et midagi maailma muutvat pole tehtud, kuid sellelegi vaatamata olin terve regati vältel igas elemendis samm enda normaalsusest ja maailma tipptasemest maas ja nii polegi muud teha kui tunnistada, et kuldfliidi tagumise otsa koht oli olukorda ilmekalt iseloomustav,» võttis Rammo EM-i kokku.

Euroopa meistrivõistluste esikolmiku moodustavad Suurbritannia sporlased: kullale tuli Elliot Hanson, hõbedale Michael Beckett ja pronksile Lorenzo Brando Chiavarini.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles