Kullamäe kerkis Hispaanias hooaja avamängus üleplatsimeheks

Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe Foto: CB Imprenta Bahia San Agustin

Hispaania korvpalli esiliigas tegi reedel suurepärase esituse Palma klubi ridadesse kuuluv Kristian Kullamäe, kes viskas hooaja avamängus üleplatsimehena 27 punkti.

Hoolimata eestlase punktidest kaotas Palma kohtumise Kullamäe endisele koduklubile Madridi Real Canoele 83:91. Üle 38 minuti mänguaega teeninud Kullamäe tabas kolm kaugviset, võttis kaks lauapalli ja andis neli resultatiivset söötu.

Palma poolel viskas veel üle 20 silma Sean William McDonnell, kes kodus 22 punkti. Vastaste suurimaks korvikütiks sai 21 punkti kogunud Kevin Richard Bercy.

Kullamäe sõlmis suvel kolmeaastase lepingu lõppenud hooajal meistriliigas nelja hulka jõudnud Burgosega, mis saatis ta laenule esiliigasse Mallorcasse.

Mullu Hispaania esiliigas debüteerinuna tõi eestlane tabeli lõpuossa kuulunud Madridi Real Canoe eest 22 mängus keskmiselt 22 minutiga 11,9 punkti.