Uskumatu tagasitulek: West Ham lõi Tottenhamile viimase kümne minutiga kolm väravat, neist viimane oli eriti kaunis

Siim Kaasik
Manuel Lanzini tähistab neljandal üleminutil löödud 3:3 viigiväravat.
Manuel Lanzini tähistab neljandal üleminutil löödud 3:3 viigiväravat. Foto: MATT DUNHAM/AP

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel mängis Tottenham viimase kümne minutiga maha 3:0 eduseisu ning pidi linnarivaali West Hami vastu leppima viigipunktiga.

Tottenhami kodustaadionil toimunud kohtumine algas võõrustajate jaoks suurepäraselt, sest esimesel minutil viis Heung-Min Son koduklubi juhtima. Veerand tundi hiljem oli kodumeeskonna edu juba kolmeväravaline, sest 8. ja 16. minutil oli täpne Harry Kane.

Mängu lõpp kuulus aga David Moyesi juhendatavale West Hamile. Esmalt oli 82. minutil täpne Fabian Balbuena. Seejärel lõi 85. minutil omavärava Davinson Sanchez. Neljandal üleminutil päästis West Hamile ristnurka löödud iluväravaga punkti Manuel Lanzini.