Nõmme Kalju alistanud Paide kindlustas hõbemedalit, Florale suur võit (1)

Christopher Krutto
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Jalgpalli Premium liigas alistas teisel kohal asetsev Paide Linnameeskond võõrsil 3:1 lähima rivaali Nõmme Kalju.

Mängu esimese värava lõi juba viiendal minutil Paide mängumees Sergei Mošnikov. Viis minutit hiljem Henri Anier duubeldas külaliste edu. 21. minutil õnnestus Nõmme Kaljul küll läbi Aleksander Volkovi värava üks tagasi lüüa, kuid 36. minutil vormistas Anier mängu teise väravaga lõppseisuks 3:1 Paide kasuks.

Kindla võidu võttis tiitlikursil liikuv Flora, kes Kuressaare võõrsil 4:0 alistas. Skoori avas 39. minutil Vladislav Kreida. Järgmised kolm väravat sündisid juba mängu lõppfaasis. Esiteks sai 79. minutil jala valgeks Vlasi Sinjavski, seejärel saatis nahkkera 87. minutil võrku Markus Poom ja mängu lõppseisu vormistas 90. minutil Konstantin Vassiljev.

Tabelis neljandat kohta hoidev Levadia võitis võõrsil 2:1 Narva Transi. Mängu avavärava lõi penaltist külaliste mängija Markus Jürgenson, hiljem oli samuti penaltipunktilt täpne Levadia poolkaitsja Juri Kolomojets. Mängu kolmandal üleminutil õnnestus küll Aleksander Zakarliukal üks värava võõrustajate jaoks tagasi lüüa, kuid sellest enam ei piisanud.