Hanno Pevkur jätkab presidendiametis

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Copy
Hanno Pevkur (keskel) koos Aleksandar Boricic.
Hanno Pevkur (keskel) koos Aleksandar Boricic. Foto: Mihkel Maripuu

Täna toimunud Eesti Võrkpalli Liidu üldkoosolekul valiti alaliidu presidendiks Hanno Pevkur, kes on alaliitu juhtinud alates 2012. aastast. Samuti nimetati ametisse uus juhatus.

Kolmandat ametiaega alustav Pevkur tänas liikmesklubisid toetuse eest ja kinnitas, et soovib ka lähiaastatel Eesti võrkpalli arengusse tugevalt panustada.

«Esimene suur eesmärk on järgmisel aastal kodus toimuv EM-finaalturniiri alagrupiturniir eeskujulikult läbi viia. Teise suurema eesmärgina soovime me korraldusõigust kas 2023. või 2025. aasta naiste EMi alagrupiturniiri korraldamiseks. Sama oluline on aga ka noorte ja harrastusvõrkpalli arendamine ning kõik teised valdkonnad, millega tegeleme,» seisab pressiteates.

Üldkoosolekul valitud võrkpalliliidu juhatus on ühkesaliikmeline. Lisaks presidendile kuuluvad sinna Jaano Haidla (Graanul Invest AS, juhatuse liige), Lauri Kasper (Tallinna Spordiselts Kalev MTÜ, juhatuse liige), Tarmo Keskküla (U.S Invest AS, juhatuse liige), Tanel Kiik (Sotsiaalminister, Keskerakond), Indrek Luukas (A.Luukas OÜ, juhatuse liige), Rain Sepp (Compare Finance OÜ, juhatuse liige), Jaano Vink (Eesti Talleks AS, juhatuse liige) ja Anneli Ott (Riigikogu liige, endine Võru linnapea).

Pevkur usub uue juhatuse töövõimesse. «Meil on juhatuses kaetud kõik erialad –riigitasand, eratoetajad, fännide pool. Usun, et saame selle juhatusega palju vajalikke asju tehtud,» sõnab president.

«Uuel juhatusel lasub ka vastutus teha Eesti võrkpalli arengukava järgmiseks kaheksaks aastaks. Seal saab olema palju spetsiifilisi fookuseid, nagu näiteks koolivõrkpalli arendamine, aga ka Rahvaliiga, tippvõrkpallist rääkimata. Üheks eesmärgiks on ka võrkpalli harrastajate arvu kasvatamine.»

Lisaks juhatuse ja presidendi valimisele kinnitati korralisel üldkogul 2019. majandusaasta aruanne ja kuulati toimkondade tegevusaruanded.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles