Järelvaadatav ⟩ Hambutu TalTech sai teise kaotuse järjest

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas kaotas TalTech laupäeval kodusaalis Lätist külla sõitnud Jurmala RTU Robežsardzele 0:3 (13:25, 18:25, 24:26).

Vaid 20 minutit kestnud avageimi kaotasid tallinlased 13:25 ja ka järgmises geimis ei suudetud RTU-le vastupanu osutada. Kolmandas geimis sai TalTech 300 poolehoidja toetusel mängu paremini jooksma, kuid Läti klubi kasutas esimese matšpalli ära ja oligi võitnud.

Jörgen Vanamõisa arvele jäi 11 punkti ja Tamur Viidalepp tõi TalTechile 10 silma. RTU poolel tegi mängu Aleksandrs Avdejevs, kes teenis 14 punkti.

Tabelit vaadates tõotab TalTechi kodusaalis tulla tuline heitlus. 11 meeskonna konkurentsis on Eesti tiim viies ja suvituspiirkonna Jurmala esindusklubi kohe nende selja taga. TalTech on kahe punktiga peal, kuid Läti võistkonnal on üks mäng varuks.