Raieste koduklubi mängis viimastel sekunditel maha kindla edu

Christopher Krutto
Sander Raieste (palliga) Euroliiga kohtumises Madridi Reali vastu.
Sander Raieste (palliga) Euroliiga kohtumises Madridi Reali vastu. Foto: David Aguilar/EPA/Scanpix

Eesti korvpallikoondislase Sander Raieste koduklubi Saski Baskonia mängis Euroliigas viimastel sekunditel maha kindlana näinud edu.

Avapoolaeg möödus võrdselt ja selle lõpuks oli seis 39:37 Barcelona kasuks. Kolmandal veerandajal õnnestus kohati Barcelonal kasvatada edu lausa kaheksa punktini, kuid Baskonia ei olnud veel alla andnud.

Raieste koduklubi tegi võimsa 16:0 spurdi ja juhtis neljanda veerandaja keskel mängu juba 11 punktiga, mängiti lõpuks edu maha ja võeti vastu 71:72 kaotus.

Raieste oli ainuke Baskonia mängija, kes platsile ei pääsenud.

Barcelona parimaks kerkis Nikola Mirotic, kes viskas 18 punkti ja korjas seitse lauapalli. Baskonia eest viskas enim punkte Zoran Dragic, kelle arvele jäi 15 silma.

Barcelonal on nüüd kuuest mängust kirjas viis võitu ja sellega ollakse Kaunase Žalgirise järel tabelis teisel kohal. Baskonia on seni pidanud neli mängu ja saanud nendest kaks võitu.