Christopher Krutto

Jalgpalli Premium liigas kindlustas FC Flora 1:0 võiduga Tartu Tammeka vastu teise järjestikuse meistritiitli.

Eile tuli uudis, et jalgpalliliit muutis meistrivõistluste formaati ja seetõttu vähenes esineliku meeskondade mängude arv 32 pealt 30le.

See tähendas, et tiitli kindlustamiseks pidi Flora täna Tartus Tamme staadionil tegema Tartu Tammekaga vähemalt viigi. Mängu ainsa värava lõi 56. minutil Flora ääremängija Vlasi Sinjavski.

Flora võttis mängust 1:0 võidu ja kindlustas sellega teist aastat järjest meistritiitli.

Tabelis teist kohta hoidev Paide Linnameeskond alistas koduväljakul Narva Transi seisuga 4:2 ja kindlustas sellega esmakordselt koha esikolmikus.

Mängu skoori avas kuuendal minutil Paide ründaja Edrisa Lubega. 20. minutil duubeldas nende edu Kevin Kauber. Kuigi Arseni Kovaltšuk suutis kaks väravat Narva poolelt tagasi lüüa, siis Henri Anieri teise poolaja tabamused kindlustasid Paidele võidu.