Rekordipüüdjad: Ramos tõusis tippmarki jagama, Ronaldo rühkis esikohale lähemale

Toimetas Karl Juhkami
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Foto: RAFAEL MARCHANTE/REUTERS/Scanpix

Eile peeti üle maailma erinevaid sõpruskohtumisi, kus sündis nii mõningaid jahmatavapanevaid tulemusi. Nii pidi näiteks valitsev maailmameister Prantsusmaa koduväljakul tunnistama Soome 2:0 paremust. Ent jahmatavapanevad olid ka isiklikud verstapostid, milleni kolmapäeva õhtul jõuti.

Meie põhjanaabrid asusid kohtumist juhtima juba 28. minutil kui kontrarünnakust oli täpne Marcus Forss. Kolm minutit hiljem sahistasa oivalise kauglöögiga prantslaste väravavõrku ka Onni Valakari.

Prantsusmaa algkoosseis oli küll sõprusmängule omaselt veidi eksperimenteeriv, siis võis sealt siiski leida näiteks Paul Pogba. Teisel poolajal saatis peatreener Didier Deschamps väljakule ka Antoine Griezmanni, Anthony Martiali ja N'Golo Kante, kuid staarid mängu pööret tuua ei suutnud.