VIDEO ⟩ Jõhkra peavigastuse saanud Hispaania koondislasele tehti mängu ajal mitu õmblust

Vigastatud Jose Gaya.
Vigastatud Jose Gaya. Foto: KOEN VAN WEEL/EPA

Eile võtsid jalgpalliväljakul mõõtu mitmed Euroopa riigid ning ühes lahingus võõrustas Holland Hispaania rahvuskoodist. 1:1 tulemusega lõppenud vastasseisu jäi varjutama Hans Hateboeri ja Jose Gaya karm kokkupõrge.

Hispaania alustas kohtumist hästi, kui juba 19. minutil haarati Sergio Canalese väravast eduseis. Kahjuks mõned minutid hiljem jäädi ilma oma põhi äärekaitsjast Gayast, kes kokkupõrkel Hateboeriga pärast tohterdamist kiiresti välja vahetati.

Intsident juhtus mängu 27. minutil, kui Hollandi mängumees asus peaga palli värava suunas lööma. Gaya proovis teda takistada, kuid palli tabamise asemel lõid mehed pead väga karmilt kokku.