Kruglov ja Rostov said kaotuse

Mariel Gregor
Eesti jalgpallikoondise treening. Joel Lindpere ja Dmitri Kruglov (paremal).
Eesti jalgpallikoondise treening. Joel Lindpere ja Dmitri Kruglov (paremal). Foto: Liis Treimann

Eesti koondise kaitsja Dmitri Kruglov ja tema tööandja FK Rostov teenisid Dubais peetaval Matchworld Cupil napi 0:1 kaotuse Usbekistani U23 koondiselt.

Rostov mängis kahel poolajal sisuliselt täiesti erinevate mängijatega ning Kruglov kuulus koosseisu, kes tegi kaasa esimesed 45 minutit, mille jooksul lasti endale lüüa ka kohtumise ainus värav, vahendab Soccernet.ee.

Kahjuks oli just Kruglov see, kes ei suutnud usbekke väravaolukorras takistada.

Esmaspäeval mängib Rostov Iraagi U23 võistkonnaga, et selgitada turniiri viienda koha omanik. Jüri Jevdokimov ja Taškendi Bunjodkor heitlevad Donetski Šahtjoriga pronksmedali nimel.