Haaland kõmmutas poolajaga neli väravat, kuid meediafookus koondus hoopis ajalugu teinud tiimikaaslasele

Toimetas Karl Juhkami
Erling Braut Haaland (vasakul) õnnitlemas Youssoufa Moukokot.
Erling Braut Haaland (vasakul) õnnitlemas Youssoufa Moukokot. Foto: CLEMENS BILAN / POOL/EPA/Scanpix

Norra ründetuus Erling Braut Haaland vutifännidele ilmselt tutvustamist ei vaja, kuid kui keegi pühapäevasem jalgpallisõber temast veel kuulnud pole, siis võtkem teadmiseks, et...

... 20-aastane norralane aitas oma koduklubil Dortmundi Borussial laupäeval Saksamaa jalgpalli kõrgliigas võita Berliini Herthat 5:2.

Kohtumise avavärav kirjutati küll Berliini mehe Matheus Cunha nimele, kes oli täpne 33. minutil, kuid teisel poolajal algas Dortmundi sõu, mille peaesinejaks oli neli väravat virutanud Haaland.